AKTUALNOŚCI

  Ubezpieczyć możemy praktycznie wszystko. Trzeba jednak znaleźć firmę, która będzie zdolna podpisać z nami umowę na warunkach, jakie będą nam odpowiadały.

Więcej...

  Wysokość składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe zależy od wysokości otrzymywanego wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Więcej...

  Wyjeżdżając na wakacje, często zawieramy umowy o ubezpieczeniach turystycznych, które chronią nas przed ponoszeniem wysokich kosztów

Więcej...

  Litery 3d czy klasyczna reklama swietlna? Wybory właścicieli sklepów.

Każdy, kto prowadzi swoją własną firmę doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że we współczesnym świecie bez reklamy i to dobrej reklamy nie mamy szans na rozwinięcie skrzydeł na rynku, który aż roi się od konkurencji. Właściciele biur i sklepów często decydują się na tzw. kasetony reklamowe. Dzięki swojej formie, znakomicie przyciągają one wzrok idącej po ulicy osoby, czyli potencjalnego klienta. Ich konstrukcja najczęściej oparta jest o profil aluminiowy lakierowane proszkowo na dowolny kolor. Stanowią one świetny szyld lub rodzaj neonu, który informuje klienta, gdzie właściwie może nas znaleźć.

Kasetony reklamowe odznaczają się dużą estetyką wykonania, co podnosi także ogólny wizerunek naszej firmy. Innym sposobem jest reklama swietlna wykonywana przy pomocy diod LED znanych nam także z ich codziennego zastosowania. Klasyczna reklama swietlna jest niezwykle efektowna i szczególnie przykuwa wzrok po zmroku. Doskonale nadaje się do instalacji we wnętrzach budując ciekawy klimat pomieszczenia, jak i na zewnątrz budynku. Litery 3d z kolei inaczej nazywane literami przestrzennymi również znakomicie prezentują się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Mogą być one podświetlane lub składać się po prostu na jakiś napis bez dodatkowych efektów, gdyż same w sobie są bardzo ciekawe i efektowne.