AKTUALNOŚCI

  Ubezpieczyć możemy praktycznie wszystko. Trzeba jednak znaleźć firmę, która będzie zdolna podpisać z nami umowę na warunkach, jakie będą nam odpowiadały.

Więcej...

  Wysokość składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe zależy od wysokości otrzymywanego wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Więcej...

  Wyjeżdżając na wakacje, często zawieramy umowy o ubezpieczeniach turystycznych, które chronią nas przed ponoszeniem wysokich kosztów

Więcej...

  Gadżety firmowe nie tylko reklamują, ale też podnoszą prestiż

Za gadżet reklamowy może służyć niemal każda rzecz: koszulka, torba, plecak, parasol, czapeczka, kalendarzyk, stojak na komórkę, długopis, smycz, podstawka pod kubek, brelok i wiele innych rzeczy. Ważne by były one praktyczne, przydatne na co dzień. Wtedy będą często używane, czyli kontakt osób je posiadających z komunikatem, jakie niosą te upominki promocyjne, będzie częsty.

Gadżety reklamowe będą systematycznie przypominały ich użytkownikom, że dana firma istnieje i - w razie konieczności -nie trzeba tracić czasu na szukanie dostawcy, wykonawcy, itd. Po prostu taka osoba wybierze numer, wejdzie na stronę albo napisze e-maila i zapozna się z ofertą. Jeżeli będzie ona satysfakcjonująca dla tej osoby, z pewnością z niej skorzysta. Mało tego, prawdopodobne jest, że ta osoba poleci naszą firmę swoim znajomym, członkom rodziny, którzy będą mieli akurat takie same potrzeby, np. kupno mebli, komputera, zakup cegieł, narzędzi, itp.

Upominki reklamowe poza swoimi podstawowymi funkcjami, czyli kreowaniem pewnej idei, z jaką ma się kojarzyć firm, zaistnienie w świadomości społeczeństwa, skłonienie do skorzystania z oferty, również przyczyniają się do zwiększenia prestiżu firmy. Podmiot, który dysponuje własnymi gadżetami reklamowymi, odbierany jest jako profesjonalista, któremu warto zaufać.