AKTUALNOŚCI

  Ubezpieczyć możemy praktycznie wszystko. Trzeba jednak znaleźć firmę, która będzie zdolna podpisać z nami umowę na warunkach, jakie będą nam odpowiadały.

Więcej...

  Wysokość składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe zależy od wysokości otrzymywanego wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Więcej...

  Wyjeżdżając na wakacje, często zawieramy umowy o ubezpieczeniach turystycznych, które chronią nas przed ponoszeniem wysokich kosztów

Więcej...

  Po co nam kalendarzyki podręczne i kalendarze ścienne?

Kalendarzyki podręczne i kalendarze ścienne znacznie ułatwiają życie. W dzisiejszych czasach spamiętanie wszystkich ważnych i potrzebnych dat graniczy niemal z cudem. Zapisywanie ich w kalendarzu znacznie to ułatwia. Przydatne w codziennym życiu są zarówno kalendarze książkowe, jak i kalendarz biurkowe czy kalendarze planszowe. Najlepszym rozwiązaniem jest równoczesne korzystanie z wszystkich tych typów kalendarzy równocześnie. Kalendarze książkowe to najpraktyczniejsze kalendarzyki podręczne.

Ich niewielkie wymiary i gabaryty sprawiają, że z łatwością mieszczą się w każdej damskiej torebce. Są idealne jako terminarze do zapisywania wszystkich ważnych dat i spotkań. Warto wyrobić sobie dobry nawyk zapisywania wszystkich ważnych informacji i dat w takim kalendarzu, co sprawi, że nasze życie będzie o wiele bardziej uporządkowane. Kalendarze planszowe i kalendarze biurkowe pozwalają zorientować się, jaką mamy datę za jednym spojrzeniem. Umieszczone w widocznym miejscu będą często rzucać się nam w oczy i przypominać o wszystkich ważnych datach. Oprócz oczywistej funkcji praktycznej kalendarze planszowe często spełniają także funkcje dekoracyjnej. Bogactwo wzorów, w jakich dostępne są w sklepach sprawiają, że z łatwością możemy dobrać odpowiedni kalendarz do każdego wnętrza.