AKTUALNOŚCI

  Ubezpieczyć możemy praktycznie wszystko. Trzeba jednak znaleźć firmę, która będzie zdolna podpisać z nami umowę na warunkach, jakie będą nam odpowiadały.

Więcej...

  Wysokość składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe zależy od wysokości otrzymywanego wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Więcej...

  Wyjeżdżając na wakacje, często zawieramy umowy o ubezpieczeniach turystycznych, które chronią nas przed ponoszeniem wysokich kosztów

Więcej...

  Reklama zewnętrzna jest inwestycją przyszłościową, która przysporzy nam klientów

Przy dzisiejszej złożoności świata, ogromie podmiotów, swobodzie działalności gospodarczej trudno sobie wyobrazić, aby firma obeszła się bez reklamy, zwłaszcza jeśli działa w niszy rynkowej albo na dużym rynku popularnych produktów.

Reklama zewnętrzna jest niezbędna w handlu szeroko pojętym. Klient musi się dowiedzieć, gdzie może kupić grzejniki, uszczelki, automatykę przemysłową, baterie prysznicowe, opony samochodowe, filtry, tonery do drukarek.

Także usługi są taką dziedziną, w której trzeba dotrzeć do odbiorcy, zakomunikować mu swoje istnienie, przedstawić ofertę. Dzisiaj funkcjonuje wiele podmiotów w branży usługowej, więc bez reklamy nowe przedsiębiorstwo na pewno się nie przebije.

Reklama wielkoformatowa, billboard, reklama świetlna i inne formy reklamy zewnętrznej są więc obowiązkowym wydatkiem, który należy jednak rozpatrywać w kategoriach inwestycji. Bez tego nie zdobędzie się klientów. Coś za coś. Niestety, dzisiejszy świat jest tak skonstruowany, że nie sposób działać inaczej.

Czy firma musi inwestować w działania reklamowe? Powinna, jeśli chce liczyć na szybkie zdobycie klientów, obroty i zyski. Bez reklamy jacyś nabywcy pewnie się znajdą (choćby dzięki poczcie pantoflowej, czyli rozpowiadaniu informacji wśród znajomych, że powstała dana firma, która oferuje określony asortyment), ale chyba nie chodzi o wegetację, tylko zarabianie.