AKTUALNOŚCI

  Ubezpieczyć możemy praktycznie wszystko. Trzeba jednak znaleźć firmę, która będzie zdolna podpisać z nami umowę na warunkach, jakie będą nam odpowiadały.

Więcej...

  Wysokość składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe zależy od wysokości otrzymywanego wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Więcej...

  Wyjeżdżając na wakacje, często zawieramy umowy o ubezpieczeniach turystycznych, które chronią nas przed ponoszeniem wysokich kosztów

Więcej...

  Opakowania drewniane z egzotycznego surowca prezentują się niezwykle okazale

Opakowania jednorazowe i woreczki foliowe są nieodłączną częścią działalności gastronomicznej. Tacki, kubki, sztućce plastikowe znacznie usprawniają cały proces, organizację i obsługę cateringową wielu imprez, zwłaszcza plenerowych.

Na tych ostatnich liczy się przede wszystkim dostępność i wygoda. Trudno sobie wyobrazić, by gdzieś na boisku albo placu rekreacyjnym stanęły zlewozmywaki. To byłoby wykonalne, jednak bardzo niepraktyczne i kosztowne. A przecież w gastronomii - jak w każdym biznesie - chodzi o rozsądną redukcję kosztów.

Plastikowych sztućców i opakowań jednorazowych nie trzeba myć ani suszyć. Równie łatwo się je przewozi. Nie zajmują one dużo miejsca, nie ważą wiele. Spokojnie zmieszczą się w bagażniku osobowego samochodu, a nawet na tylnym siedzeniu.

Nieco inne zastosowanie mają pudełka drewniane. One służą raczej jako narzędzia promocyjne, gustowne prezenty ofiarowywane na lunchach i kolacjach biznesowych.

Obecnie na rynku dostępne są opakowania drewniane do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów: butelek alkoholu, okularów, zestawów piśmienniczych, zegarków, pierścionków, naszyjników i innej biżuterii.

Można zamówić opakowania drewniane z surowca twardego, miękkiego i egzotycznego oraz tradycyjnego. Opakowania te są pokrywane ekologicznymi lakierami, przez co prezentują się jeszcze okazalej.