AKTUALNOŚCI

  Ubezpieczyć możemy praktycznie wszystko. Trzeba jednak znaleźć firmę, która będzie zdolna podpisać z nami umowę na warunkach, jakie będą nam odpowiadały.

Więcej...

  Wysokość składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe zależy od wysokości otrzymywanego wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Więcej...

  Wyjeżdżając na wakacje, często zawieramy umowy o ubezpieczeniach turystycznych, które chronią nas przed ponoszeniem wysokich kosztów

Więcej...

  Mata dla niemowlaka musi być pozbawiona drobnych elementów, które dziecko może połknąć

Rodzicom zależy na prawidłowym rozwoju swoich pociech, dlatego kupują im najlepszy produkty spożywcze, ubrania, obuwie, zabawki i pomoce naukowe. Niemowlaki wymagają specjalnej opieki i szczególnego podejścia. Nie mogą odżywiać się tak samo jak dorośli, ponieważ pewnych pokarmów by nie przetrawiły. Również zabawki edukacyjne dla niemowląt (np. mata edukacyjna) muszą być dopasowane do ich możliwości percepcyjnych, rozwoju umysłowego.

Nie można wrzucać na głęboką wodę tego, kto nie umie pływać. Niektórym to pomaga, ale większości szkodzi. Tak samo jest z zabawkami i materiałami edukacyjnymi dla dzieci, które nie mogą być zbyt trudne, skomplikowane. Na wszystko przychodzi pora i właściwie prowadzone dziecko na pewno będzie się dobrze rozwijać.

W tym rozwoju z pewnością pomogą zabawki dla niemowląt (np. mata dla niemowlaka), które uczą poprzez zabawę. Dziecku spodobają się od razu. Są to bezpieczne zabawki, ale taką pewność zyskujemy tylko wtedy, gdy kupujemy je w wiarygodnym sklepie. Przeważnie takie wyroby nie zawierają drobnych elementów, a jeśli już, to są one dobrze ukryte i ich odnalezienie lub zdemontowanie leży poza możliwościami dziecka.

Mata edukacyjna jest popularną zabawką kupowaną maluchom poniżej 3. roku życia. Po przekroczeniu tego wieku rodzice kupują przeważnie kolorowanki, wyklejanki, krótki bajki z prostymi zagadkami. Wszystko jest ładnie wydane i bogato ilustrowane. Dzieci uwielbiają takie zabawki.