AKTUALNOŚCI

  Ubezpieczyć możemy praktycznie wszystko. Trzeba jednak znaleźć firmę, która będzie zdolna podpisać z nami umowę na warunkach, jakie będą nam odpowiadały.

Więcej...

  Wysokość składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe zależy od wysokości otrzymywanego wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Więcej...

  Wyjeżdżając na wakacje, często zawieramy umowy o ubezpieczeniach turystycznych, które chronią nas przed ponoszeniem wysokich kosztów

Więcej...

  Kubki, koszulki, długopisy i inne gadżety reklamowe.

Dobra reklama pozwala każdej firmie rozwinąć skrzydła. Dzięki reklamie zyskujemy klientów, którzy sprawiają, że nasz biznes zaczyna się rozrasta się i nabiera rozpędu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy zainwestowali w kosztowne ulotki czy billboardy, które jednak nie zawsze są skuteczne. Należy więc dostosować sposób promowania własnej firmy do jej rozmiarów i obszaru działania. Jeśli prowadzimy działalność w małym miasteczku i wystarcza nam to, z pewnością obejdziemy się bez krzykliwych plakatów. Skuteczne gadżety reklamowe nie koniecznie muszą aż kipieć od intensywnych barw i chwytliwych haseł. Jak we wszystkim, musimy tu zachować umiar. Interesujące okazują się proste przedmioty codziennego użytku, takie jak kubki firmowe, długopisy, kalendarze czy też notesy.

Prosty, zwykły kubek na zamówienie z interesującym logo, w przyjemnych barwach sprawi, że klient z chęcią będzie z niego korzystał. A jeśli będzie z niego korzystał, zapamięta nas i będziemy kojarzyć mu się pozytywnie. W tym przypadku bez wątpienia klient powróci do nas zawsze, gdy pojawi się w jego życiu taka potrzeba. Kubki firmowe, długopisy, kalendarze i notesy możemy zamawiać w firmach reklamowych przez internet. Właściwie wszystkie formalności załatwiamy przez internet, co jest bardzo wygodnie i pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu.